The 100 7.sezon 14.bölüm fragman

The 100, 7. Sezon Onayını Aldı!

Geçtiğimiz haftalarda 6. sezonu ile kaldığı yerden hikayesine devam eden The 100 dizisinden sevindirici haber geldi. The 100, 7. sezon onayını da aldı!

İlgi çekici hikayesi ve başarılı oyuncu kadrosu ile ilk sezonundan itibaren geniş bir izleyici kitlesi oluşturmaya başaran The 100 dizisinin yeni sezonda da devam edip etmeyeceği merak ediliyordu. Sonunda The 100 izleyicilerini sevindiren haber bugün geldi. Dizi 6. sezonunun ardından 7. sezonu ile de izleyici karşısına çıkacak.

The 100 dizisinin 7. sezonunun hangi tarihte başlayacağı ise henüz bilinmiyor.

The 100 Dizisinin Konusu Ne?

97 yıl önce nükleer Armageddon, Dünya’nın büyük bir kısmını yok etmiş, birçok medeniyeti çökertmiştir. Hayatta kalan 12 farklı ulustan, toplam 400 kişi ise dünyayı terk etmiştir. Yıllar içinde uzayda kaldıkları bu yerde 3 nesil yetişmiştir ve insan sayısı 4000′e ulaşmıştır. Bu gruplarda ölüm cezası ve nüfus kontrolü gibi sert uygulamalarla kurulan bir düzen vardır. Şimdi kaynakları tükenme noktasına gelmiştir ve bu 12 grup, bir araya gelip tekrar hayatta kalmanın yollarını aramaya başlarlar. Çözüm olarak elbette ki Dünya’ya dönmek akıllarına gelir fakat Dünya’nın halen yaşanabilir olup olmadığını bilmemektedirler. Bunu test etmek için de 100 adet mahkum genç insanı Dünya’ya gönderirler. Kimi uzayla bağını koparmak isteyen, kimi hükümetinin verdiği görevi yerine getirmek isteyen bu gençler arasında daha gelir gelmez gruplaşmalar, lider olma çabaları, sürtüşmeler başlar. Fakat onların aralarındaki bu farklılıkları aşmaları; bir yığın bilinmezlik ve tehlikeyle dolu olan yeryüzünde hayatta kalmaları için iş birliği yapmaları gerekmektedir.

İlgili