Vypadek elektriny praha 7

Připravte se na výpadek elektřiny! V květnu zasáhnou odstávky tyto obce na Zlínsku

ZLÍNSKO – Pravidelná kontrola a údržba energetických zařízení a distribuční sítě se v květnu dotkne i zlínského okresu. Přerušení dodávky proudu tak zasáhnou velkou část obcí. Přinášíme vám podrobný přehled výpadků v jednotlivých obcích den po dni!

Bohuslavice u Zlína

Bohuslavice 301, 302, K/1678/4 – 13. května (7:30 – 13:30)

Dobrkovice

Dobrkovice – 16. května (7:30 – 15:00)

Fryšták

Drahová, Formanská, Hornoveská, Humna III, Hutky, Ke Skalce, Komenského, Korábová – 10. května (9:00 – 11:00)

Formanská, Humna I, Humna II, Humna III, Komenského, Mexiko, Parková – 10. května (12:00 – 14:00)

Lukovské, Suché, Dolnoveská – 13. května (9:00 – 11:00)

Dolnoveská, Přehradní – 13. května (12:00 – 14:00)

6. května, Břetislava Bakaly, Dolnoveská, Na Kontoře, Osvobození V, Potoky – 15. května (9:00 – 12:00)

Holešovská – 17. května (9:00 – 11:00)

Jasenná

Paseky směr “Trávník” a “V Jamách” – 20. května (7:30 – 14:30)

Karlovice

Karlovice K/224/2 – 20. května (7:30 – 12:30)

Kvasice

Část ul. A. Dohnala č.p. 27, 28 a 243 – 24. května (12:30 – 15:30)

Lípa

Lokalita od STZ Servis po vlakové nádraží (Dědina a Chalupky) – 6. května (9:00 – 11:00)

Lokalita u čerpací stanice SILMET – 6. května (12:00 – 14:00)

Paseky – 10. května (9:00 – 11:00)

Od křižovatky u nádraží po křižovatku směr Klečůvka – 13. května (9:00 – 11:00)

Na Potůčkách – 13. května (12:00 – 14:00)

Luhačovice

Jurkovičova alej pod přehradou, hotel Harmonie – 10. května (7:30 – 16:30)

Lutonina

u hřiště směr Jasenná – 17. května (12:30 – 14:30)

Napajedla

Ulice Bartošova, Dr. Beneše, Husova, Jiráskova, Výhledy a Zahradní – 6. května (7:30 – 15:00)

2.května – Unikont Group s.r.o. – 15. května (7:30 – 16:30)

Husova – 22. května (7:30 – 15:00)

Otrokovice

Nám. 3. května – 3. května (7:30 – 14:30)

Ulice Bartošova, Bří. Mrštíků, Dubnická, Kvítkovice, Nivy, Padělky, U Farmy – 7. května (7:30 – 17:30)

Ktp. Jaroše – 9. května (7:30 – 15:30)

Ulice Bartošova, Bří. Mrštíků, Dubnická, Kvítkovice, Nivy, Padělky, U Farmy – 14. května (7:30 – 17:30)

K. H. Máchy – 14. května (7:30 – 14:00)

Kpt. Jaroše – 15. května (7:30 – 15:30)

Bartošova, Kvítkovice, U Farmy – 21. května (7:30 – 17:30)

Hlavní, J. Valčíka, Kpt. Nálepky, Luční, Polní, SNP, Trávníky, tř. Osvobození – 22. května (7:30 – 15:30)

Kpt. Nálepky – 30. května (7:30 – 15:30)

Pozlovice

Pod přehradou, u vyhlídky, u kempu, Rybářský svaz, Penzion Vyhlídka – 10. května (7:30 – 16:00)

Provodov

Provodov – 9. května (7:30 – 17:30)

od školy po konec obce směr Zelené údolí včetně pasek – 17. května (7:30 – 16:30)

Sazovice

Sazovice – 20. května (8:30 – 14:30)

Spytihněv

Spytihněv – 23. května (7:30 – 14:30)

Štítná nad Vláří – Popov

Část obce Zelensko – 21. května (7:30 – 13:30)

Tlumačov

Švermova – 13. května (7:30 – 14:30)

Velký Ořechov

Velký Ořechov – 16. května (7:30 – 15:00)

Vizovice

Vizovice – 20. května (12:00 – 14:00)

Lokalita Razov u firmy GELUR – 31. května (12:30 – 14:30)

Vlčková

Vývod směr č.p. 114 – 24. května (7:30 – 14:30)

Všemina

Všemina – 20. května (7:30 – 14:30)

Lokalita nad Obecním úřadem mezi č.p.269 a č.p 137 – 22. května (12:00 – 14:00)

Lokalita u Horního obchodu – 24. května (9:00 – 11:00)

Horní konec u točny autobusu – 24. května (12:00 – 14:00)

Zádveřice-Raková

Zádveřice-Raková – 10. května (9:00 – 11:00)

U Mlýna, Vlčkov – 15. května (9:00 – 11:00)

Stránce – 15. května. (12:00 – 14:00)

Lokalita od č.p.155 po č.p. 431 – směr Raková – 20. května (9:00 – 11:00)

Paseky mezi Horní Trávníky a Dolní Trávníky – 20. května (12:00 – 14:00)

Zlín

Na Honech II, Podlesí I, Podlesí II, Podlesí III, Nivy IV – 13. května (7:30 – 15:00)

Chmelnická, Nad Humny, Nadhumení, Náves – 13. května (9:00 – 12:00)

Na Honech I, Na Honech II, Středová – 14. května (7:30 – 15:00)

Družstevní, K Pasekám, Gahurova, Mladcovská, Nad Stráněmi, Čepkov – 14. května (7:30 – 17:30)

Oblouková, Výšina, Halova – 15. května (7:30 – 15:00)

Podlesí I, Podlesí IV, Podlesí V – 16. května (7:30 – 15:00)

Do Zahrad, Jasmínová, Kamenitá, Okrajová, Pod Vyhlídkou, Severní, Vyhlídka, Zlínská – 17. května (12:00 – 14:00)

Náměstí T.G.Masaryka – 20. května (9:00 – 12:00)

Jabloňová, Kostelecká, Medová, Pohanková, U Řadovek, Za Humny, Za Kovárnou, Zlínská, Štípská – 20.května (9:00 – 11:00)

Ječmenná, Obilná, Ovesná, Pohanková, Pšeničná, Žitná – 20. května (12:00 – 14:00)

Štefánikova naproti SOLE, Díly IV, tř.T.Bati naproti SOLE, Podvesná VII, VIII, IX, X, XI, XII – 21.května (7:30 – 15:00)

Družstevní, K Pasekám, Gahurova, Mladcovská, Nad Stráněmi – 21. května (7:30 – 16:30)

Zelená, Modrá, Háje, Zážlebí – 22. května (9:00 – 11:00)

Kudlov, Rybníčky – 22. května. (12:00 – 14:00)

Krátká, Lipová, Bří Sousedíků, Buková, Mostní, Na Včelíně, Topolová – 23. května (7:30 – 15:00)

Na Honech I, II, III – 23. května (9:00 – 12:00)

Vršek, Horní Vršava III, IV, V, VI, VII – 27. května (7:30 – 14:30)

K Fojtství, Lázeňská, Lázně, Za Humny, Za Kovárnou, Zlínská, Štípská – 27. května (9:00 – 11:00)

Cecilka, U Tescomy 58, Kosov I, II – 29. května (7:30 – 14:30)

Modrá, Bílá, Na Vrchovici, Výhledy, Strže, Stříbrná, Václavská – 29. května (9:00 – 11:00)

Zážlebí, Václavská, Na Vrchovici, Do Polí – 29. května (12:00 – 14:00)

Želechovice nad Dřevnicí

Lokalita u čerpací stanice SILMET – 6. května (12:00 – 14:00)

Paseky – 10. května (9:00 – 11:00)

u křižovatky směr Klečůvka, Osvobození, 4. května – 13. května (9.00 – 11:00)

Paseky – lokalita u zahradní osady a zahradní osada – 17. května (7:30 – 16:30)